Zářijový závod Pražské běžecké tour ovládli Jonatan Hejzlar a Myroslava Petronyuk

Ve středu 21. září se v okolí Hamru Braník konal již 10. díl Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY. Na závodníky čekalo nádherné podzimní počasí a příjemná atmosféra.

Desítka přinesla napínavý souboj

Závodníci se mohli jako vždy proběhnout na tratích o délce 10 km nebo 5 km, které přilákaly 137 běžců a běžkyň. Desítka přinesla napínavý souboj, kdy první tři závodníky v cíli dělily pouhé 4 vteřiny. Nejrychleji trať zdolal Jonatan Hejzlar s časem 35:47. Jako druhý doběhl s výkonem 35:48 Lukáš Mrázek a třetí místo připadlo Jiřímu Kabelkovi, který cíl proťal v čase 35:50.

V ženách byla s přehledem nejlepší Myroslava Petronyuk, která doběhla v čase 41:36. Druhé místo se ztrátou 5-ti minut a 10 vteřin získala Anna Steinerová, třetí se pak umístila Marika Strouhalová.

Na pětce byl nejrychlejší Michal Vokrouhlík s časem 16:31. Mezi ženami zvítězila s výkonem 18:59 Regina Procházková.

Další, již 11. díl, se bude konat 22. října.