Reportáže

Reportáže
ROZBOR POSTUPŮ: Tituly si z Jeseníků odváží Rollier a Kosová

Baptiste Rollier a Denisa Kosová z OK99 Hradec Králové v Jeseníkách vybojovali domácí mistrovské tituly na klasické trati. Dokázali se tak nejlépe poprat s náročným terénem, kde nejrychlejší postup často nebyl ten nejkratší, protože průběžnost ve vyšších partiích lesa ztěžovalo vysoké borůvčí a kamenitá podložka.

Reportáže
Nykodým s Kosovou nerychlejší v Telči

Sobotní pozdní odpoledne v Telči patřilo orientačnímu běhu. Závod sprintu, který se počítal i do série světového rankingu ovládla Denisa Kosová a Miloš Nykodým. V juniorských kategoriích zvítězila Liberecká Štičková a Jihlavský Čech.

Reportáže
Mistrovství světa v orientačním běhu 2015 – Skotsko: 2. část

Letos se MS konalo ve Skotsku, centrem bylo město Inverness, které hostilo nejlepší závodníky z 50 zemí z celého světa. Běželo se celkem 6 závodů v 8 dnech. Česká televize připravila ze šampionátu hodinu a půl dlouhý záznam.

Reportáže
Mistrovství světa v orientačním běhu 2015 – Skotsko: jak to dopadlo 1. část

Letos se MS konalo ve Skotsku, centrem bylo město Inverness, které hostilo nejlepší závodníky z 50 zemí z celého světa a česká reprezentace samozřejmě nechyběla. Běželo se celkem 6 závodů v 8 dnech. Česká televize připravila ze šampionátu hodinu a půl dlouhý záznam, na který se můžete podívat níže.

Reportáže
Mistrovství Evropy v rogainingu se konalo v České republice, Češi mezi muži skončili třetí!

Mistrovství České republiky v rogaingu bylo letos povýšeno na Mistrovství Evropy. Jubilejní 20. ročník se konal na konci června v srdi Novohradských hor, kde mužská dvojice Radovan Čech a Václav Král získali s celkovým počtem 2990 bodů krásné třetí místo.