INOV-8 Brdský kros 2022: parádní běžecké počasí i velmi technické seběhy. Najdeš se na fotce?

Druhým závodem pokračoval v neděli Inov-8 Krosový pohár, tentokrát účastníci zavítali do Brd. Přinášíme vám obsáhlou fotogalerii z trati i ze zázemí závodů.

Krásné zázemí pro všechny účastníky bylo situováno v lesním divadle v Řevnicích. Účastníci si mohli vybrat ze dvou základních tras (10 a 15 km) a také hobby trasy na 5 km. Připraveny byly také závody pro děti. Všechny prověřil velmi náročný terén – táhlé výběhy, technické seběhy, kamenité hřebínky i „hravé“ pěšiny. Na nejdelší trati zvítězil Jan Karban s časem 1:05:58, v ženách byla nejrychlejší Ester Šlechtová 01:17:20. Seriál pokračuje 19. června na Sázavě.

Fotogalerie: na trati

Zkušenosti čtenářů

Václav Binder

Krásná, náročná trať, bezchybné značení. Kdyby pořadatelé k tomu jedinému záchodu postavili ještě jednu nebo dvě toiky, tak by to bylo na jedničku.