Druhý ročník závodu Eleven Půlmaraton Český ráj je za námi. Prvenství získali Milan Janata a Simona Jiřičková!

V nádherném prostředí Českého ráje se 18. září uskutečnil 2. ročník běžeckého závodu Eleven půlmaraton Český ráj!

Závod nabídl krásnou trať a skvělou organizaci

Krásná trať a skvělá organizace týmu Sportvisio udělala radost téměř 660-ti dospělých závodníků i dětí, které našly vyžití v dětském programu. Počasí běžcům také přálo, nebyl žádný hic ani zima.

Pořadatelé pro běžce připravili na výběr ze dvou tratí, a to 21,1 km a 11 km. V půlmaratonu si pro vítězství s časem 1:13:14 doběhl Milan Janata, jako druhý skončil Jan Mrázek s výkonem 1:14:35, třetí příčku obsadil Josef Veber v čase 1:17:37.

Mezi ženami dominovala Simona Jiřičková, která cílovou čárou proběhla s časem 1:33:20. Druhé místo se ztrátou 2 minut vybojovala Helena Randáková, která za sebou nechala třetí Dagmar Tůmovou, která se pochlubila výkonem 1:36:02.

Na trati 11 km zvítězil mezi muži Miroslav Balatka, mezi ženami se nejvíce dařilo Gabriele Veigertové.

Samozřejmostí byl i doprovodný program

Kromě samotného závody byl pro běžce i přihlížející připraven bohatý doprovodný program. Na své si přišli milovníci koloběžek, kteří si mohli zdarma koloběžku vypůjčit od firmy Kostka Kolobka. Také proběhlo testování běžecké obuvi Salming, prodej sportovního oblečení a měření vitálních funkcí.