Prodám běžecké vybavení

Běžecké boty Asics METASPEED SKY PARIS (40,5 EU | 25,5 CM)

Filip Čapek

Cena: 4500,- Kč

Prodávám běžecké boty Asics Metaspeed Sky Paris. Jednou na noze, bohužel jsem neodhadl správnou velikost (koupeno online, top4running.cz, 26.7.2024), kdy při delším běhu začili trochu tlačit. Obratem jsem pořídil o číslo větší a zde již naprosto bez problému. Boty jsou v perfektním stavu, jako nové.

V rámci Ostravy a blízkého okolí jsem ochoten doručit osobně, případně pošlu přes Zásilkovnu.

https://top4running.cz/p/asics-metaspeed-sky-paris-1013a123-750

Asics Metaspeed Sky PARIS

Unisex závodní běžecká obuv Asics Metaspeed Sky PARIS byla navržena pro stride-style běžce, kteří usilují o rychlý start, a co nejrychlejší proběhnutí cílem. Tato bota je navržena tak, aby jsi snadno prodloužil krok, zvýšil rychlost, a přesto šetřil energií až do cíle.

Díky pevné pěnové mezipodešvi a propulzní karbonové destičce ti tyto boty během pohybu pomohou šetřit energii, takže si své rychlé tempo udržíš i v pozdějších fázích závodu. Tato aktualizace ti dále pomůže k snazšímu boření tvých limitů i na 30 km vzdálenosti.

Kromě lehčí konstrukce mají tyto boty FF TURBO™ PLUS tlumení. Díky tomu se zlepší celková komprese a šetří energie.

MOTION WRAP™ 2.0 prodyšný svršek pro výjimečné pohodlí.

FF TURBO™ PLUS tlumení zlepšuje kompresi a pomáhá šetřit energii.

Zakřivený design podrážky vám pomůže šetřit energii krok za krokem.

Karbonová destička pomáhá vést nohu a pohánět ji vpřed.

ASICSGRIP™ odolná gumová podrážka skvěle přilne k povrchu.

Až 50% základních materiálů svršku je vyrobeno z recyklátů, pro snížení odpadu a emisí uhlíku.

Vložky jsou barveny pomocí technologie, jež snižuje spotřebu vody až o 33% a vyprodukované množství uhlíku až o 45% ve srovnání s konvenční technologií barvení.

Rozdíl pata/špička: 5 mm

Hmotnost: 185 g

Neutrální došlap

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: