Ahoj, sháním spoluběžce/kyni na Berounkarun 3. října 2026 (https://runberounkarun.cz/). Mám zaregistrovaný dvoučlenný tým, ale kamarád nakonec z rodinných důvodů nemůže. Jedná se tedy o 3 půlmaratony - záměr je střídat se po úseku. Cílem je přežít , ne zvítězit :). Pokud byste někdo měl zájem, dejte vědět a pokud bydlíte v Praze Modřanech nebo okolí, mohli bychom třeba někdy vyběhnout spolu.
Ponožky Injini již jedny mám a naprostá spokojenost. Na delší běhy typu LH 24 , Hlučínská 24 ideální. Mnozí běžci trpěli puchýři, otlaky a já bez potíží.
Na silnici a pevný povrch mám Phantom 4 a lepší boty jsem na nohou doposud neměla. Mám širokou špičku nohou a konečně jsem našla boty, které perfektně sedí i na dlouhých trasách. Bez otlaků na prstech a bez bolesti :).